Foolish Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Knock at the devil's house

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMar Ian 10, 2012 1:57 pm

Am zambit pervers si i-am lipit mai mult trupul de al meu mainile mele fiindu cusca pentru talia ei. Am ridicat sprancenele la ea si i-am dat parul ud dupa ureche.
-Da am chef de joaca. Si ti-am spus sa nu mai scoti limba ca o s-o patesti!
Am lipit-o mai mult,daca aste se poate,si mi-am zdorbit buzele de ale ei,intr-un sarut pasional. Aici la lac,amandoi uzi,dar sarutandu-ne.
Ce putea fi mai frumos ?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMar Ian 10, 2012 2:00 pm

Nu mai apuca sa ii raspunda la acea replica , simtindu-i buzele peste ale ei.Zambi dulce si schitat , raspunzandu-i la sarut si punandu-si incet picioarele in jurul taliei lui.Nu se asteptase la una ca asta , dar Ty saruta extrem de bine.Mainile ei se pusera incet pe dupa gatul sau zambind.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 12:22 pm

Mi-am strans mai mult mainile pe spatele ei si am lipit-o de stanca din apropiere. Buzele mele le framantau pe ale ei,si cred ca eram cel mai fericit.
Aveam sentimente pentru micuta asta si era ceva care ma speria si pe mine,nu tinusem niciodata la cineva cum fac acum pentru domnita din bratele mele.
Asta cred ca ma speria si pe mine.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 12:23 pm

Continua sa ii raspunda la sarut , muscandu-l usor de buza si tragandu-l mai aproape.Simtea stanca destul de tare , dar chiar nu ii mai pasa in acel moment.Tinea la el si asta era tot ce conta , chiar daca era ceva de speriat pana la urma.Isi strecura limba printre buzele lui zambind in sinea ei si tragandu-l mai aproape de ea.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 12:42 pm

Apa din jurul nostru avea mereu cateva ecouri,ma tagea mai aproape de ea,si eu o trageam mai aproape de mine. Era ca un joc al nostru,si asta ma incita din ce in ce mai mult.
Pana la urma stiam de ce am sentimente pentru micuta asta,care nu este deloc matinala. Am zambit in sarut si am muscat-o si eu de buze de data asta. Doar asa ca sa vada cum e si mi-am pus mai mult mainile pe spatele ei,desi stiam ca nu e foarte fragila stancilor din spatele ei,daca ar fi vrut le-ar fi facut bucatele.
Puteam sa continui sa o sarut asa o eternitate,dat fiind ca nu prea am nevoie de aer.
O eternitate as fi putut,si tot nu ar fi fost de ajuns.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 12:46 pm

Marai incet cand o musca de buza , avand ambele mainnile pe dupa gatul sau.Isi trecura limba printre buzele lui , incepand sa se joace cu limba lui , un joc pervers pe care doar ea ar fi putut sa il faca si acest lucru o facu sa zambeasca dulce si inocent cum avea obiceiu.
Continua sarutul , nu avea nevoie de aer si nici sa se termine acel sarut prea curand.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 12:54 pm

Am zambit in sarut si mainile mele s-au mutat usor de pe spatele ei. Una s-a dus in par strangand-ul in pumni si razaboindu-ma cu limba ei,iar cealalta era pe talia ei strangand-o usor.
Asi fi putut continua jocul asta la vesnicie, si tot nu as fi putut sa ma departez de el,ne lipise cumva cineva buzele?
Pentru ca jur ca nu ma mai pot departe de ele,au un gust atat de bun incat imi venea sa o tin lipita de mine zi si noapte,ploaie sau ninsoare. Nici nu mai conta,tot ce voiam era sa o sarut.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 12:56 pm

Isi puse mai bine picioarele in jurul taliei lui continuand sa se razboiasca cu limba lui si muscandu-l uneori de buza.Nu se putea abtine sa nu il muste.Incepu sa isi treaca unghile pe spatele lui , intr-un mod pervers si tandru in acelasi timp.Habar nu avea ce se intamplase cu ea , de cand tinea ea la cineva care il cunoscuse doar cu o zi ininate?NIci nu mai conta , il vroia si se vedea acest lucru.
Zambi in coltul gurii , avand corpul lipit de a lui isi simtea sanii presati de pieptul sau , dar nu mai ii pasa de nimic.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 1:16 pm

Ei bine asta era deja crima,sa stea atat de lipita de mine,intr-o situatie atat de a naibii de tentanta nu prea era bine pentru ea.
Eu eram ala care se inflacara mai repede,doar eram cel cu testosteron nu? Mi-am dat ochii peste cap mental iar mana din parul ei se stranse mai tare buzele mele zdrobindu-se mai tare,nu stiu unde voiam sa o mai imping cert e ca ma impingeam in ea,ea in stanca si asta nu era prea bine pentru mediul inconjurator,inca nu vreau sa mut continentele din loc.
M-am desprins de buzele ei si i-a facut cu ochiul o mana de a mea manganindu-i buzele.
-Micut-o inca nu vreau sa mut din loc Continentele.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 1:19 pm

Icni incet cand se impinse in ea , chiar daca blugii lui si boxerii ei il impiedicau sa o patrunda , tot era excitant.Il musca de buza , privindu-l atenta in ochi cand se indeparta chicotind incet.
-Stai calm , nu muti continentele...cred.spuse razand usor si scotand limba la el.
Saruta al naibii de bine si asta o facea sa tot zambeasca.Nu stia cand sau cum se intamplasera toate astea , dar nici nu mai conta in acel moment.El conta si nimic mai mult.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 2:17 pm

Asta crede ea.
-Domnita crede-ma sunt in stare sa mut continentele.
Am ras si i-am facut cu ochiul,de acum incolo era micuta mea,daca cineva incerca macar sa o atinga cu un deget,avea sa o incurce,eu niciodata nu ma joc cand vine vorba da ea.
I-am desprins usor picioarele de dupa talia mea,si m-am pus langa ea,mana mea ducandu-se dupa umerii ei.
-Deci ce mai ai in plan micut-o?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 2:23 pm

Chicoti incet , lasandu-si capul pe umarul sau oftand.
-Hmm sa te fac pe tine sa muti continentele.spuse chicotind .
Privi in jur usor ganditoare.Nu avea nici o idee si nici macar nu ii era in plan sa il sarute , dar se intampla asa ca nu mai prea avea rost ce vroia sau ce avea ea in plan.
-Ce vrei tu , nu am nici o idee.continua inchizandu-si ochii pentru cateva clipe.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 2:42 pm

Mi-am dat ochii peste cap,nu imi placea cand trebuia sa aleg eu ce mai facem,adica sincer sa fiu eu nu aveam niciodata idei.
Am oftat si am ciupit-o usor de obraz,apoi inntotand pana in capatul celelalt al lacului. Am privit-o de acolo zambind si mi-am ridicat sprancenele spre ea.
-De data asta va trebuii sa te gandesti la ceva,Domnita!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 2:45 pm

Ajunse in scurt timp langa el , defapt in fata lui si zambi.
-Am o idee.spuse chicotind incet si malefic.
Il saruta direct , fara nici o atentie sua ceva de genul.Nu se putea abtine , saruta atat de bine si nu mai vroia sa se opreasca.Isi puse incet o mana pe obrazul lui , muscandu-l usor de buza si trecandu-si limba peste locul muscat,
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 3:02 pm

Fata asta chiar nu stia in ce se baga,mainile mele au mers automat in parul ei strangandu-se in pumni si tragand-o mai aproape in timp ce limba mea se juca cu a ei,a muscat-o usor de buza.
Credea ca numai ea poate face asta?
I-am tras capul pe spate muscand-o destul de tare de gat si apoi am privit-o in ochi,erau incredibil de intunecati acum si asta ma atata si mai rau.
-Ai chef de joaca pisicut-o?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 3:05 pm

Se lipi mai tare de el , gemand cand o musca de gat.
-Normal.ii sopti la ureche pe un ton pervers.
Avea corpul lipit de a lui , sanii ei fiind presati de pieptul sau gol si bine facu , acest lucru facand-o sa zambeasca.Isi baga o mana in parul sau , dandu-i capul pe spate si sarutandu-l incet muscandu-l la fel de tare cum facuse si el , trecandu-si apoi limba intr-un mod pervers.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 3:22 pm

Ahh micuta mea devenea perversa,ei bine eu nu voiam sa devin pervers in apa,deci cam trebuia sa ne oprim asta daca nu voia sa produc un cutremur din cauza ei,eu eram destul de violent ca sa zic asa,ma rog nu prea e termenul potrivit insa ne descurcam cu ce avem.
Am desprins-o de mine si am zambit malefic.
-Usooor pisicut-o chiar nu vreau nici un fenomen catastrofal pe aici!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 3:25 pm

Scoase limba la el si se aseza pe marginea lacului oftand intinzandu-se pe spate.Mdea o luase iar pe perversitate , dar nu se putea abtine.Nu ii placea ca ii stricase planurile , dar lasa dupa el se aceasta data.
Ofta usor simtindu-se ciudat de bine , pe chip aparandu-i un mic zambet dulce , dar malefic.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 4:03 pm

Oh nu cunosteam zambetul ala,si nu era ceva de bine punea ceva la cale si trebuia clar sa ma dau departe de ea,nu de alta dar cunosteam deja continentul si nu voiam sa zbor deasupra lui fara sa fiu intr-un avion.
Am chicotit si am innotat pana la copacul unde imi lasasesm tricoul si l-am tras pe mine,gata cu distractia fata aia malefica nu e buna pentru nimeni.
-Si i-ati gandul de la ce planuiesti pentru ca nu sunt de acord!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 4:06 pm

Nu fusese la inceput atenta.Isi ridica privirea incepand sa rada cand isi dadu seama ceea ce spunea el defapt.
-Calm ca nu vreau sa fac nimic.spuse usor amuzata.
Se ridica , luandu-si maieul pe ea si privindu-l dulce.Nu avea chiar nimic in minte , rau spre norocul lui , dar totusi o amuza cum se speria cand avea pe chip acel zambet malefic.
-Chiar asa rea ma crezi?intreba pe un ton de copil mic si o fata cat se poate de inocenta.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 4:18 pm

Serios? Ea chiar ma intreba asta? Am ras si am apucat-o de mana.
-Da cu fata aia esti chiar malefica iubit-o,fara suparare,acum hai acasa am pofta de popcorn si un film bun.
Am tras-o dupa mine alergand prin padure pana la casa noastra,acolo am trantit-o la propriu pe canapea sarutand-o pasional si m-am ridicat de pe ea inainte sa ii mai treaca ceva prin minte,ducandu-ma la bucatarie pentru a face popcorn.
-Domnita,alege un film pana vin eu.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 4:20 pm

Zambi vrand mai mult , dar ii strica din nou planurile.
-Aveam unul in cap , dar tocmai l-ai stricat tu.murmura nemultumita.
Se ridica de pe canapea si cauta un film , dar nu prea stia ce sa aleaga.Ii placeau cam toate , deeeci grea decizia nu gluma.
-Groaza sau comedie? intreba curioasa.
Nu avea chef de romantic , avea destula romanta in viata reala.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 4:44 pm

Hah cine m-a pus sa imi trag o iubita perversa? Mi-am dat ochii peste cap si am pus popcorn-ul in cuptorul cu microunde.
-Comedie,nu am chef de horor azi.
Mi-am suprimat un alt oftat si am asteptat sa se faca popcorn-ul batand tarabana pe dulapul unde era pus.
Firar vreau sa vad un film si asta rapid, nu am chef sa ma plictisesc.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 4:47 pm

-Ok.spuse.
Lua unul dintre fimele de comedie si se duse in bucatarie.Isi lua o doza de cola desfacand-o si zambind dulce si inocent.Ii placea sa bage tot felul de fete numai asa de amuzament.Era ea perversa , dar stia cand e cazul sa se opreasca si o facuse deja.
Era din nou normala , fara nimic pervers ceea ce ei bine o facea sa para frumoasa si atat de inocenta , dar ce ii purta mintea era altceva.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 EmptyMier Ian 11, 2012 4:56 pm

Am zambit si m-am trantit pe canapea cu bolul meu de floricele,al ei era la ea logic,nu vreau sa se inteleaga ca sunt egoist logic.
Si am inceput sa vizionez filmul,era o comedie cam previzibila,dar era draguta ce-i drept. Mi-am pus mana dupa umerii domnitei mele si am tras-o mai aproape de mine. Imi placea sa o stiu atat de aproape de mine,imi placea sa stiu ca o pot proteja desii nu avea nevoie.,
Sus In jos
Continut sponsorizat





Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
Knock at the devil's house
Sus 
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Foolish Games :: Campus. :: Casele. :: Casa Vampirilor. :: Welcome to the madhouse-
Mergi direct la: