Foolish Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Knock at the devil's house

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyMier Ian 11, 2012 4:58 pm

Isi lasa capul pe umarul lui zambind incet si uitandu-se mai departe la acel film.Il mai vazuse de cateva zeci de ori , dar na nu mai conta oricum spre marea ei uimire.Se simtea bine acolo langa el si asta era cam tot ce conta , stia ca nu avea nevoie sa fie protejata , dar el ii inspira protectie si nu vroia nimic mai mult.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyMier Ian 11, 2012 5:10 pm

Am ras cateva minute bune la o scena amuzanta si apoi nu a mai fost nimic care sa ma surprinda doar am stat acolo pe canapea cu fata mea in brate bucurandu-ma de o dupmaiaza frumoasa.
Bonus avam popcorn si nimic nu mai conta,ziua asta chiar a fost buna,si asta imi demonstreaza ca intotdeauna presimtirile mele se adeveresc. Am chicotit si am sarutat-o scurt pe buze.
-Deci Domnita mai vretia atlceva in afara de popcorn? Poate serenada?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyMier Ian 11, 2012 5:11 pm

Chicoti privindu-l si il saruta la randul ei.
-Uhh daca te oferi eu nu ma supar.spuse pe un ton dulce.
Isi trecu degetele pe obrazul lui zambind calma si privindu-l atenta in ochi.La naiba , se pierdea atat de repede ca ii venea sa il bata pentru chestiile astea , dar nu mai conta.Tinea la el si asta era tot ce conta pentru ea.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 9:15 am

Am ras si intr-o secunda am fost in camera me luandu-mi chitara,ei bine daca domnita mea voia o serenada atunci o primea.
I-am zambit si m-am asezat in loculmeu pe canapea acordand chitara. Am inceput sa cant versurile iesind fara nici un fel de chin,nici macar nu stiu de unde veneau si erau adevarata. Zambeam in timp ce cantam si mainile mele se msicau pe corzi.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 9:19 am

Il privi cand pleca , apoi cand se intoarse ramase uimita.Ea glumise cu serenada , dar se pare ca el nu.Zambi ascultand melodia si putea sa jure ca inima incepuse sa ii bata mai tare in piept.Incepu sa isi muste buzele zambind cald si dulce.Nu ii venea sa creada acele versuri , erau mirifice , el nu putea fi real , era imposibil.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 9:58 am

Am terminat melodia cu un ultim acord mai inalt si am pus chitara in spatele meu laundu-i mainile in ale mele.
Am privit-o pe domnita mea in ochi si i-am zambit stregnar ncum numai eu stiam sa fac asta.
-Nu stiu cum s-a intamplat,dar am sentimente puternice pentru tine!
Am sarutat-o si tot ce voiam era sa se opreasca timpul in loc si sa ramanem asa pentru eternitate.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 10:00 am

Zambi impleticindu-si degetele cu ale lui.Ii raspunse la sarut , punandu-si cealalta mana pe obrazul sau schitand un mic zambet in coltul gurii.Stia acel sentiment , dar nu il mai simtise de ceva vreme si totusi el era diferit pana la urma , ceea ce il facea mai special.
Vroia ca timpul sa se opreasca , acel moment sa nu se mai termine niciodata.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 10:25 am

Daca inima mea mai putea sa bata atunci cred ca mai avea putin si imi iesea din piept. Intensitatea cu care fiecare sentiment ma lovea acum era prea mare,poate mult prea mare,insa imi placea,imi dadea o orecare paloare mai buna. Desi eu nu eram deloc bun.
M-am desprins de ea si mi-am rezemat fruntea de a sa,respiram greu desi nu aveam nevoie de aer. Asta se simtea atat de intens incat ma speria.
-Wow,atat de intens..
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 10:26 am

Chicoti incet , privindu-l in acei ochi superbi.
-Stiu ce vrei sa spui.sopti la randul ei.
Se lasa putin peste el zambind dulce si privindu-l in cotninuare.Nu se putea abtine sa nu zambeasca si totusi era ceva nou ce simtea pentru el in acel moment , nu mai simtitse pentru nimeni , dar nici nu vroia sa regrete.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 10:39 am

Am pus-o in bratele mele si am strans-o usor. Ma simteam bine asa pe canapea cu ea in bratele mele.
Linistea ce se asternuse intre noi nu era icomoda,ba chiar era placuta,totul se rezuma la companaia celuilalt care era mai mult de cat utila sau necesara.
-Cred ca as vrea ca timpul sa se opreasca in momentul asta.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 10:45 am

Isi lasa capul pe umarul lui oftand usor.
-Si eu , e placut.sopti mangaindu-i incet gatul cu buzele.
Avea picioarele de o parte si de alta a lui si se simtea chiar bine fiind liniste si dandu-le toata lumea pace sa fie doar ei doi.Era ceva de vis , cel putin pentru rozalie.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 10:56 am

Nu statea cuminte domnita mea chiar nu se putea abtine. Mi-am dat capul pe spate si am ras in timp ce mainile mele erau pe spatele ei mangaindu-l de sus in jos.
-Domnita,fi cuminte cu buzele alea ca nu vreau sa ma risc.
Am chicotit si mainile mele au inceput sa zgarie usor spatele ei,peste tricou. Daca ea nu se abtinea ei bine nici eu nu o faceam.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 10:58 am

-De ce sa risti?intreba continuand sa ii sarute incet gatul.
Stia ca nu se putea abtine si in plus nu vedea de ce ar face-o il vroia si daca era sa regrete , avea sa o faca mai tarziu nu acum.Ofta incet , muscandu-l usor de gat , trecandu-si lent limba peste locul muscat.Ii placea cum se simteau mainile lui pe spatele ei o facea sa il vrea mai mult si totusi nu se putea abtine.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 11:12 am

Ei bine juca murdar si asta nu era corect. Am inchis ochii simtindu-i buzele si limba pe gatul meu. Se simtea atat de bine incat simteam clar ca ma intaresc.
Mi-am strecurat mainile pe sub tricoul ei si ii mangaiam pielea fina. Era calduta,sau cel putin asa o simteam eu,doar era ca mine,iar dunga sutienului ei ma enerva rau,insa nu prea aveam de gand sa merg atat departe asa ca am continuat sa o mangai usor.
-Hah pisicut-o,slowly...
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 11:53 am

Chicoti incet si il mai musca odata de gat destul de tare privindu-l apoi scotand limba la el.
-Si daca nu vreau.ii sopti la ureche.
Il musca usor , de lobul urechii privindu-l jucausa.Chiar avea chef de joaca , nu vroia in acel moment sa se culce cu el , dar sa se joace putin nu strica.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 12:48 pm

Deci voia sa se joace? Bine ea o voia. Mi-am dus mainile in parul ei strangandu-le in pumn si apoi cu o singura miscare ne-am rotit pe canapea ea fiind sub mine.
I-am zambit draceste si i-am atacat buzele in timp ce mainile mele ii mangaiau bustul pe sub tricou. Daca voia sa joc murdar,apai puteam sa o fac si eu,si asta fara nici un pic de resentiment.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 1:04 pm

Mari putin ochii cand se trezi sub el , dar nu spuse nimic doar zambind.Ii raspunse la sarut , simtindu-i palmele pe sub tricou pastrandu-si acel zambet la fel de draceste pe chip ca a lui.Ii inconjura talia cu picioarele.Ofta incet de placere cand maninile lui faceau contact cu pielea ei.Ii placea , o facea sa se simta excelent.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 1:13 pm

Ahh ma innebunea cand isi punea piciaorele dupa talia mea,cred ca era cel mai sexy lucru pe care il putea face o fata.
M-am impins in ea buzele mele mutandu-se pe gataul ei maraind si muscand unele locuri. O sarutam pe gat in timp ce mainile mele se plimbau frentic pe spate si pe mijlocul ei.
Imi simteam ochii inchizandu-se de dorinta,insa era doar un joc,nu aveam sa o fac cu ea. Nu azi,poate in alta zi.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 1:15 pm

Icni incet de placere cand se impinse in ea , lasandu-si capul pe spate.Iubea acel joc din ce in ce mai mult , un mic zambet dulce aparandu-i pe chip.Isi inchise incet ochii tragandu-l mai aproape si incepand sa isi frece bazinul de al sau la propriu.O omora incet felul in caera isi plimba mainile pe spatele ei.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 1:23 pm

Era nebuna sau nebuna? Felul in care incepuse sa isi miste bazinul ma facea sa vreau sa o fac cu ea pe canapea.
Am muscat-o ceva mai tare de gat,si m-am impins in ea in speranta de a elimina acea electricitate ce ne cuprindea pe amandoi. Nu era ceva foarte nou dar cu aceste sentimente combinate,eram ca o bomba cu ceas.
Fix ca o bomba cu ceas.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 1:27 pm

Icni din nou zambind draceste.Nu se putea abtine sa nu zambeasca , cand se simtea atat de bine , atat de vie , chiar daca nu era.Nu o faceau era constienta de treaba asta , dar felul in care se freca de el si cum o saruta il dorea mai mult , mai mult decat era posibil.
Marai incet cand o musca mai tare de gat , continuand sa isi frece bazinul , de bazinul lui.Era nebuna , dar se bucura de nebunie in fiecare secunda.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 2:02 pm

Era nebuna! Complet nebuna,si eu si mai nebun ca intrasem in jocul ei extra nebun. Stiu ma repet doar ca fata sa ma aducea la disperare in doar cateva secunde de parca totul dispare si ramane doar ea si jocul acesta nebun si excitant.
Mi-am pus mainile pe soldurile ei si am oprit-o inainte sa fie prea tarziu.
-Domnita,inceteaza sa te mai freci asa de mine,jur ca nu mai raspund de faptele mele daca mai continui!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 2:08 pm

Chicoti icnet cand o opri si il privi adanc in ochi.
-Sunt mare , si nu am zis ca trebe sa raspunzi de faptele tale.sopti chicotind incet si fantomatic.
Era a dracu , dar nu avea ce face.Asa era ea si nu se va da in laturi de la nimic.Scoase limba la el , stiind ca il excitase destul de rau , dar il vroia ,chiar daca se comrpotase ca o tarfa stia si lucru asta.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 2:40 pm

-Ei bine eu vreau sa raspund,asa ca ar fi mai bine sa incetam aici.
M-am ridicat de pe ea ametit si m-am asezat la loc pe canapea in pozitie normala. Cred ca imi ajunsese pe ziua de azi jocurile la care fusesem supus.
Am inchis ochii si am inspirat adanc,trebuia sa ma calmez daca nu voiam sa sar pe ea din nou. Si daca o faceam nu aveam sa o mai las cateva zile,deci mai bine ma abtineam.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 EmptyJoi Ian 12, 2012 2:42 pm

Isi puse picioarele in bratele lui razand incet.
-Uhh cineva sa cam excitat.sopti chicotind.
Nu se putea abtine sa nu fie a dracu , chiar daca el se va enerva ca ea era mult prea pervers si nu statea cuminte.Il vroia nu mai avea chef sa mai astepte si nu stia de ce barbatul facea asta .Erau vampiri ce naiba?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Knock at the devil's house
Sus 
Pagina 5 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Foolish Games :: Campus. :: Casele. :: Casa Vampirilor. :: Welcome to the madhouse-
Mergi direct la: