Foolish Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Knock at the devil's house

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptyVin Ian 13, 2012 1:48 pm

Il asculta atenta si schita un mic zambet.
-Nu mersi..ar trebui sa merg sa sterg sangele din baie.spuse calma.
Se dadu jos de pe masa si il saruta scurt pe buze.Iesi din bucatarie , urcand in camera si spaland o carpa , incepand sa stearga pe jos fiind destul de slabita , dar nu conta.
Nu va sta calma oricum , e prea incapatanata sa faca ce i se spune.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptyVin Ian 13, 2012 2:02 pm

Am ridicat din umeri si m-am indreptat catre sufragerie cu bolul de popcorn in brate si am aprins televizorul.
Nu era nimic interesant,insa daca ea voia sa fie singura cateva momente nu voiam sa o intrerup. Am continuat sa ma indop cu popcorn,si am raz la unele faze dintr-un film tampit de comedie.
-Mai ai mult pitc-o?
Stiu eram nerabdator insa nu aveam ce face.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptyVin Ian 13, 2012 2:06 pm

-Imediat termin.spuse.
Carpa statea de mai bine de doua minute in chiuveta , dar se simtea putin slabita. Se ridica de jos intr-un final , si cobori in living , se aseza langa el , inconjurandu-i talia cu mainile si lasandu-si capul pe umarul sau.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptyVin Ian 13, 2012 2:08 pm

Mi-am strans mai mult bratele in jurul ei si am oftat mangaindu-i parul. Eram din nou relaxat,stiidn-o teafara in bratele mele,era cel mai relaxant lucru.
Am mai luat un pumn de popcorn infulecandu-l repede. Prefratul meu era cu cascaval,asa ca mereu aveam duzine in casa.
-Sigur nu vrei popcorn domnita?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptyVin Ian 13, 2012 2:10 pm

-Sigur.spuse chicotind incet.
Zambi usor lasandu-si capul pe umarul sau si ofta incet.Nu avea chef de nimic , dar se simtea mai bine acum ca era acolo langa el.Zambi inchizandu-si ochii pentru cateva clipe si privind absenta televizorul.Nu prea era atenta la ce se intampla in jurul ei , dar asta era.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 11:34 am

Ma uitam incruntat la bolul gol in care odiniora fusese popcorn. Cand naibii se terminase? Chiar ca eram un consumator inrait al popcornului cu cascaval.
Am chicotit si mi-am dat ochii peste cap trebuia sa imi mai fac un bol clar,m-am uitat balnd la domnita din bratele mele si am sarutat-o scurt.
-Iubire ma duc sa mai fac popcorn ma intorc in cinci minute.
Am chicotit si i-am ciufulit usor parul ridicandu-ma si intrand ca un fulger in bucatarie. Am luat popcornul si l-am bagat in microunde. Cand acesta se facu am rasturnat punga in bol si m-am intors pe canapea luand-o in brate.
-Acum sunt gata pentru inca un film!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 11:41 am

Chicoti incet privind absenta televizorul.Se simtea ciudat si nu stia de ce.Isi musca usor buzele , iar cand Ty se intoarse , isi puse din nou capul pe umarul lui simtindu-se mai bine ca o tinea in brate , desi era destul de obosita .
-Iubire mult popcorn mananci.ii sopti la ureche muscandu-l usor de lob apoi.
Chicoti incet , incercand sa se simta normal , dar nu prea reusea si daca nu ii dadea pace era mai bine ca nu adormea.Nu mai vroia sa doarma prea curand , fiindu-i frica de ce avea sa urmeze.Nu stia daca Alex pusese si alte persoane sa o tortureze psihic daca el patea ceva.Ii era frica de asta sau ca Ty sa pateasca ceva din cauza ei.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 12:01 pm

Am chicotit si am sarutat-o protector pe frunte. Aveam sa ii fiu dator pe veci lui Jhon ca ma ajutase sa il gasesc pe nenorocitul ala. Doamne avusesem o asa mare satisfactie sa il vad mort incat ma speria si pe mine. Niciodata nu omorasem pe nimeni cu atata placere. Insa cu el fusese altceva,se luase de cea mai importanta persoana din viata mea,si o platise exact asa cum facusera si multi altii ce incalcasera limita.
-Da iubita,pentru ca imi plac la nebunie!
Am ras si am sarutat-o un pic mai lung de data asta,buzele ei erau atat de dulci incat provocau dependenta.
-Dar nu mai mult ca pe tine!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 12:04 pm

Chicoti , raspunzandu-i la sarut si il musca usor de buza.Ii lua bolul din mana , punandu-l pe masa si punandu-si incet picioarele in bratele lui.
- Si daca nu te cred . ii sopti privindu-l atent in ochi.
Avea mana pe dupa gatul sau si zambi dulce cum doar ea stia sa o faca.Nu stia de ce se simtea atat de atrasa de el ,dar nu va rezista mult pana ce va vrea sa se culce cu el , sa fie cu totul doar a lui si a nimanui altul.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 12:23 pm

Heeei imi luase popcornul! Nu era corect,juca murdar! Mi-am dat ochii peste cap si am chicotit privind-o in ochi.
-Ayane,esti cea mai importanta persoana din viata mea acum!
Am privit-o intens,si i-am mangaiat usor fata,era atat de frumoasa,atat de dulce si inocenta,si totusi atat de rea si perversa,era ingerul si demonul meu personal.
-Deci da se poate spune ca te plac.
Am spus "indiferent" zambind la ea cu toti dintii,punea niste intrebari stupide,dar imi facea placere sa ii raspund,exact asa cum stiam numai eu.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 12:28 pm

Zambi dulce si il saruta apasat.Nu se putea abtine stia ca vrea sa fie doar a lui , dar totusi mai vroiau sa astepte pana la urma si de ce nu o faceau pana la urma?
- Fa dragoste cu mine.ii sopti privindu-l atenta in ochi.
Sunase ciudat mai ales din gura ei , dar vorbea serios.Vroia sa se culce cu el si nu stia de ce.Ii zambi cald si usor stanjenita , dar totusi vorbea serios.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 12:40 pm

Ramasesm usor surpins. Voia sa faca dragoste cu mine? Cred ca era cel mai tandru mod in care ceruse cineva sa se culce cu mine,si totusi la ea era diferit.
Am culcat-o pe canapea eu fiind deasupra ei sarutand-o cu patima. Saruntand-o cum nu am sarutat niciodata o femeie.
M-am oprit insa ridicandu-mi fata pentru a o privii mai bine.
-Esti sigura ca vrei asta?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 12:46 pm

Se lasa intinsa pe canapea zambind incet si dulce.Ii raspunse la sarut , privindu-l in ochi cand o intreba.
-Da , sunt sigura Ty , mai mult ca sigura.sopti prividu-l.
Nu stia ce o apucase , dar ii ceruse sa se culce cu ea in cel mai frumos mod posibil.Vroia ceva romantic si totusi ea era perversa , asa era firea ei , dar in momentul cand rostise acele cuvinte isi pierduse orice urma de perversitate.Stia ce vroia , dar ii era si putin frica intr-un fel , fiind virgina , chiar daca era vampir.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 12:53 pm

Am chicotit si m-anm dat de pe ea,vazandu-i fata confuza si ranita am zambit si mai mult,am tras-o in bratele mele in stilul miresii ,si am urcat scarile cu ea intrand in dormitor,inchizand usa cu putere.
Am scapat-o de tricou pana sa ajungem la pat,apoi am lasat-o usor pe el,eu venind deasupra ei. Am privit-o cateva clipe in ochi apoi buzele mele se zdrobira de ale ei in timp ce mainile mele isi faceau de cap cu trupul ei atat de perfect.
Nu putean nega,ma incita la culme,si tot ce voiam acum era sa fac dragoste cu ea. Nu Sex,ala era doar pentru un flirt,iar cu ea era totul atat de diferit.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 12:58 pm

Zambi cand o lua in brate , avand mainile pe dupa gatul sau , apoi simti patul moale si pe el deasupra.Ii raspunse la sarut , ridicandu-i incet tricoul si scapandu-l de el in cateva clipe , sarutandu-l din nou.Stia sigur ca ce avea sa faca nu era sex , era dragoste ceea ce pentru ea erau doua lucruri total diferite.
Putea sa jure ca il iubea , chiar daca nu spusese , chiar o facea.Il musca usor de buza , strecurandu-si limba printre buzele lui si tragandu-l mai aproape de ea.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 1:11 pm

Mi-am intarit mai mult mainile de pe soldurile ei sapand acolo apoi mutandu-le mai sus framantand-ui carnea.
Imi placea sa o simt moale in mainile mele. Limba mea se juca cu limba ei si m-am impins in ea maraind si muscandu-i buza.
Ma incalzeam din ce in ce mai mult si tot ce voiam era sa o simt cat mai repede. Mintea mea nu mai era lucida,si tot ce voiam era sa o stiu a mea,sa stiu ca ma iubeste la fel de mult cum o iubesc si eu pe ea,pentru ca sincer asta faceam,o iubeam.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 1:17 pm

Incepu sa se frece de el , icnind incet de placere si muscandu-l incet de buza.Il tragea mai aproape , lipindu-se cu tot corpul de el si zambi dulce.
- Te iubesc. sopti fara sa isi dea seama la inceput.
Ii mangaie usor spatele , frecandu-si genunchiul de amicul lui zambind in sinea ei.Continua sa il sarute , muscandu-l usor de buza , trecandu-si apoi limba peste locul muscat.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 1:32 pm

Spusese ceea ce cred eu ca spusese?Adica ceea ce tocmai auzisem era real? Am zambit la ea si i-am atacat din nou buzele impingandu-ma in ea de fiecare data mai adanc si mai adanc in timp ce mana mea se duse in locul ei intim frecand usor,eram cred cel mai fericit om de pe planeta,sau ce sa mai,din univers!
-Si eu te iubesc micuto!
I-am atacat din nou buzele si am marait cand piciorul ei se apasa mai tare pe membrul meu,era agonizant,am muscat-o de buza si am continuat sa ii mangai zona intima,in timp ce mainile mele isi faceau de lucuru cu trupul ei buzele mele se gaseau acum pe gatul ei avansand spre sani. In seara asta avea sa fie a mea,in seara asta si tot restul serilor din eternitatea noastra.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 1:41 pm

Gemea incet cand el incepu sa o mangaie , frecandu-si mai tare genunchiul de membrul lui.Nu se putu abtine sa nu zambeasca.Isi lasa capul pe spate , avand o mana in parul lui si facand-o pumn.Zambi.
Era fericita , va fi a lui , doar a lui si a nimeni altuia , acest lucru facand-o sa fie cea mai fericita de pe planeta.
Gemea de placere la fiecare atingere a lui si se apasa putin mai tare genunchiul zambind cald si gemand din nou.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 1:50 pm

Fata asta nu se lasa pana cand nu ma innebunea de tot cu miscarile ei,cu actiunile ei. Am muscat-o destul de tare de gat scapand-o de sutien dintr-o miscare.
Zambii la vederea sanilor ei perfect rotunzi,si il saruta pe unul,in timp ce pe celelalat il dezmierda cu mana cum stia el mai bine.
Se impinse in ea mai mult si mai mult,si o musca usor de sfarcuri,impingandu-ma in ea la fiacare sarut si la fiecare strangere a mainii ei din parul meu.
Era atat de pura,atat de frumoasa incat imi sucea mintile. Defapt mi le sucise,eram nebun dupa ea,eram totalmente loco!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 1:54 pm

Gemea de placere.Nu putea spune ca nu ii place ca mintea daca spunea asa ceva.Era innebunita dupa saruturile si atingerile lui.Se simtea extrem de bine in acel moment si asta datorita lui.
Nu mai stia ce era in capul ei , nu mai gandea logic si stia asta si nici macar nu ii pasa acest lucru.Niciodata nu ii pasase daca mai gandea sau nu logic.
Vroia sa ii spna sa nu se mai joace cu ea , o excita al dracu de tare mai ales cand se impingea asa in ea.Gemea , punandu-si picioarele pe talia lui si facandu-l sa se impinga mai tare.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 2:04 pm

Am marait si am sarutat-o brutal in timp ce ma impingeam in ea,defapt imitam actul stiam ca asta era excitant atat pentru mine cat si pentru ea. Era un mod bun de a consuma preludiul.
Mainile mele erau pe sanii ei,in timp ce ma impingeam mai tare si mai tare,atingand unele puncte erogene facand-o pe ea sa imi geama in gura si sa ma muste de buze.
Am marait si m-am impins si mai tare daca asta se putea si mi-am strans tare mainile in parul ei,i-am tras fata spre mine in timp ce buzele mele se luptau cu ale ei.
-Ce vrei micuto?
Respiram greu si o priveam pe fata plin de dorinta,o doream atat de mult incat durea.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 2:12 pm

-Stii ce vreau.sopti pe un ton usor pervers.
Acum incerca sa o faca sa ii spuna ca il vroia?Ca vroia sa o patrunda dracului odata si sa nu o mai excite?Era si asa destul de excitata si cum se impingea asa in ea , o facea sa geama mai tare de placere.
Il trase mai aproape sarutandu-l cu salbaticie.Nu se satura de buzele lui , de tot ce tinea de el defapt.Il vroia si il vroia in acel moment.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 2:22 pm

Am sarutat-o si eu cu aceeasi presiune cu care ea o facuse,si am scapat mai repede decat credeam de blugii ei si acei minusculi chilotei.
Blugii mei fusesera de mult rupti de catre ea,asa ca acum eram amandoi fara inhibitii unul in fata altuia.
M-am potrivit la intrarea ei,si am stiut imediat ca este virgina. Am sarutat-o lent si am patruns-o usor prima data.
Apoi am intrat mai tare,si mai tare,si mai brutal,nimerind aproape toate locurile ei erogene ale ei,cred ca eram in al noulea cer,putea sa si explodeze planeta nu prea imi pasa.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 EmptySam Ian 14, 2012 2:26 pm

Gemea de durere la inceput , dar se concentra pe sarutul lui , muscandu-l destul de tare de buza fara sa vrea.Isi puse mai bine picioarele pe talia lui si avand mainile pe dupa gatul sau.
Incepuse sa se obisnuiasca cu durerea , devenind placere in cel mai adevarat mod posibil si continua sa il sarute.Ii placea simtea doar placere si nimic mai mult , facand-o sa se simta extrem de bine.
- Misca-te mai repede.ii sopti printre gemete , avand mainile pe spatele lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
Knock at the devil's house
Sus 
Pagina 7 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Foolish Games :: Campus. :: Casele. :: Casa Vampirilor. :: Welcome to the madhouse-
Mergi direct la: