Foolish Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Knock at the devil's house

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 7:54 am

Zambi , trezindu-se in bratele lui si chicotind incet , muscandu-l usor de limba.
-Habar nu am , orice , dar sa facem ceva.spuse inocenta si ganditoare.
Nu ii venea nimic in minte in acel moment si faptul ca statea peste el , nu prea o ajuta sa gandeasca la ceva normal care sa nu fie pervers.Chicoti incet , la proproiile ganduri si il privi in ochi , pierzandu-se pentru cateva clipe.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 8:02 am

Am oftat si i-am mangaiat fata,era atat de frumoasa incat imi taia respiratia de care oricum nu aveam nevoie.
-Nu stiu iubire,eu mai vreau popcorn.
Aceasta bufnii in ras si dupa ea si eu,era atat de amuzanta,rasul ei era molipsitor. Am pus-o la locul ei pe canapea si m-am intors sprea.
-Acum serios iubire,chiar mai vreau popcorn.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 8:06 am

-Misca-te si fa-ti ca deaia ai picioare si maini.spuse razand incet si privindu-l.
Ea una nu avea de gand sa mearga sa ii faca popcorn , era muilt prea a dracu sa mearga desi nu patea nimic sa mearga ea , dar ii era prea lene sa se ridice.Isi puse iar picioarele in poala lui zambind inocenta.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 8:11 am

M-am uita la ea neincrezator si am inceput sa rad,cum voia sa ma duc daca ea avea picioarele pe mine? Ahh scorpiuta mica ce era ea.
-Si cum ai vrea sa merg domnita,daca tu ai picioarele pe mine?
Am rasi mai tare si i-am dat dragalasele picioruse la o parte ducandu-ma cu bolul gol la bucatarie,am luat o alta punga si am pus-o in cuptorul cu microunde,in cateva minute fu gata,si eu eram cel mai fericit.
-Dah Popcorn!
Am spus eu aratand spre bolul din mana mea. M-am trantit din nou pe canapea si am inceput sa infulec din ele,erau bestiale.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 8:13 am

Incepu sa rada oftand apoi si privind aiurea televizorul.Se facu mai comoda pe canapea , stand intr-un fel cu picioarele peste el , dar nu cu totul.In orice caz statea ciudat si nici ea nu stia cum isi gasise acea pozitie.Zambi dulce lasandu-si capul pe spate si cautand ceva bun de facut.
Chiar se plictisea si asta nu era tocmai bine pentru ea.Ofta din nou , muscandu-si incet buzele mai mult din prostie.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 8:28 am

Bagam in mine si ma uitam la acel rahat care inca nu se terminase cu ea in bratele mele,stiam ca era plictisita le fel si eu doar ca nu aveam nici o idee.
Nu prea aveam chef sa ies,adica inca mai eram ciufut dupa episodul cu Alex,si preferam sa ma refac singur pe aici prin casa.
-Iubita..esti plictisita?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 8:31 am

-Putin , dar e perfect in bratele tale.spuse chicotind incet.
Isi plimba incet unghile pe pieptul sau zambind dulce si privind filmul , chiar daca nu mai era atenta la ce se intampla pana la urma nici nu prea ii pasa.Sa stea la el in brate era tot ce conta pentru ea si nimic mai mult.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 8:46 am

Am chicotit si am aprobat inca infulecand popcorn,filmul se sfarsise si eu am pus bolul pe masa schimband filmul.
Nu stiam ce avea sa fie insa nu imi pasa,eram la fel,daca ea statea in bratele mele ce mai conta altceva?
Am depus un sarut micut pe fruntea ei,si am privit ecranul,.
-Atunci si eu sunt de aceeasi parare.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 8:49 am

Chicoti incet inchizandu-si ochii pentru cateva clipe.Se simtea obosita si nu stia de ce.Ofta , incercand pe cat posibil sa nu adoarma in bratele lui.Continua sa stea asa in bratele lui cu ochii inchisi , fara sa ii pese de felul la care teoretic trebuia sa se uite.
Adormi intr-un final si nici nu isi daduse seama , dar se simtea protejata acolo in bratele lui.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 10:29 am

Adormise. Era atat de frumoasa cand dormea incat inca nu puteam sa imi dau seama ce minune daduse peste mine ca sa apara in viata mea.
Aparuta asa brusc,si mi-a dat-o complet peste cap,insa eram, fericit,nimic nu era mai important si mai scump ca ea.
Am sarutat-o usor pe buze,si apoi am continuat sa privesc in gol ecranul televizorului nu prea eram atent la film,insa nu imi pasa.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 10:33 am

Simti cand o saruta si zambi usor , soptindu-i numele.Nu stia cum de se simtea asa obosita , niciodata nu se simtise asa , dar nici nu mai conta acum.Isi puse usor palma pe pieptul sau cuibarindu-se mai mult in bratele lui simtindu-se extrem de bine si continua sa doarma.
Ofta usor trezindu-se dupa vreo ora.Se simtea mai bine acum.Isi ridica privirea , cascand si privindu-l pe Ty , sarutandu-l incet pe gat , urcand spre buzele lui , sarutandu-l dulce si usor apasat.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 10:52 am

Am sarutat-o si eu si apoi am chicotit. Dormise dusa o ora si ceva,si se pare ca acum era mai vioaie. Ei bine ce poate face somnul din om.
Continuam sa privesc tv-ul desi nu mai era nimic caluymea de vazut. Am oftat si am schimbat canalul,alta prostie alta emisiune fara logica.
-Cum te mai simti acum iubire?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 11:10 am

-Mai bine iubire .spuse zambind privindu-l.
Se ridica , fiind usor amortita si isi intinse corpul , privindu-l zambindu-i dulce si inocenta apoi.NU stia ce putea sa faca , dar vroia o cafea rapid.
Merse in bucatraie , punand apa la fiert si asezandu-se pe masa cascand incet.
-Iubire vrei cafea? intreba curioasa lasandu-se pe masa.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 11:20 am

M-am intins pe spate privind tavaanul,si am cascat si eu usor trecandu-mi mainile prin parul meu usor crescut.
-Sigur ca vreau cafea iubita! Dar stii cum o vreau eu.
Am chicotit si mi-am pus mainile sub cap,nu voiam sa dorm de pe acum asa ca o cafea era buna,si cand era facuta de ea,atunci era delicioasa.
-Te astept innapoi iubita!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 11:22 am

Termina cafelele in cateva clipe si zambi , intrand in living.Le lasa pe masuta , pundnu-se deasupra lui si sarutandu-l dulce.
-Mm ramai dator pentru cafea.sopti pe un ton usor pervers.
Stia ea cel mai bun mod de ai plati pentru cafea si banuia ca isi daduse si el seama de asta.Se ridica doar putin , stand pe picioarele lui si il privi inocenta si dulce.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 11:35 am

Am privit-o pervers si am chicotit sarutand-o apasat. Stiam eu de ce o iubeam atat de mult. Dupa cum mai spusesem era ingerul si demonul meu.
-Da iubire,cred ca si stiu cum,dar nu acum stii e ora de maxima audienta.
Am ras si am dat-o de pe mine lund ceasca de cafea si sorbind putin din licoarea magica.
-Si in plus sa raceste cafeaua asta excelenta.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 11:37 am

Rase incet stand langa el si luand cana de cafea in mana.
-Pff numai la prostii te gandesti baby.spuse razand si scotand limba la el.
Lua cateva guri din cafea zambind dulce si inocent.Si-a gasit cea mai buna persoana sa vorbeasca.Ea se gandea la mai multe prostii ca el si o stia asta , dar trebuia sa dea vina pe el nu?Ca doar deaia il iubeste atat de mult.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 12:03 pm

-Pai baby,tu esti de vina!
I-am facut cu ochiul,si am mai luat o inghitutura din acea cafea minunata. Acel mic strop de whisky o facea sa aiba o aroma aparte,pe care eu o iubeam.
-In plus eu stiu,ca tu domnita mea,nu esti cuminte de loc ca deobicei.
Am chicotit si am ciupit-o usor de abdomen,sarutand-o apasat,apoi departandu-ma de ea,nu de alta dar nu prea voiam sa ma intarat mai rau decat sunt.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 12:08 pm

-Ma simt iubita.spuse chicotind incet.
Il privi urat cand o ciupi de abdomen , dar nu mai apuca sa comenteze.Ii raspunse la sarut zambind si muscandu-l destul de tare de buza.
-Baby eu niciodata nu o sa pot fi cuminte, dar imi place asa cum sunt.spuse chicotind incet si scotand limba la el.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyDum Ian 15, 2012 12:53 pm

Am ras si am aprobat,ea era asa cum e si imi placea. Cum putea sa nu imi placa de aceasta domnita,nebuna sexy si tupeista?
-Si tocmai d'aia te iubesc.
Am sarutat-o scurt si i-am facut cu ochiul. Acum sincer cum puteam sa nu o iubesc eu pe ea? Era totul,era lumea mea si nimic mai mult.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyLun Ian 16, 2012 9:46 am

Ii raspunse la sarut , muscandu-l incet de buza zambindu-i dulce apoi.
-Si eu te iubesc baby. ii sopti zambind.
Era ea tupeista si nebuna , dar il iubea pe bune si nu vroia ca el sa pateasca ceva din cauza ei , nu si-ar fi iertat-o niciodata , dar inca se simtea slabita.Poate era din cauza mortii lui Alex..sau nici ea nu mai stia.Ofta incet privindu-l dulce.Nu vroia sa ii spuna , sa il ingrijoreze aiurea.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyLun Ian 16, 2012 11:23 am

O vedeam ca nu este in apele ei si eram un pic ca confuz,n stiam ce sa fac. Nu imi placea cand o vedeam asa,si as fi fost in stare sa ma duc si in gaura de sarpe pentru ceva. Sau pentru ce cerea ea.
-Iubita te simti bine?
O priveam,era atat de frumoasa incat imi taia respiratia,niciodata nu credeam ca o fata va reusii sa imi punca capac,dar uite ca acum exista,si o iubeam mai mult ca propriam viata.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyLun Ian 16, 2012 11:28 am

Il privi zambind calma.Se tapa pur si simplu in bratele lui , ghemuindu-se la pieptul sau oftand.
-Da , sunt bine.sopti.
Desi nu era asa , nu vroia sa il minta , dar nici sa nu se ingrijoreze aiurea pentru ea.Isi musca usor buzele, plimbandu-si unghile pe pieptul sau fara al privi.Stia ca nu avea sa o creada , dar merita sa incerce.Il iubea mult prea mult sa ii spuna ca ar putea avea legatura cu moartea lui Alex , e simtea si asa aiurea.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyLun Ian 16, 2012 12:24 pm

Am oftat si am strans-o mai mult in brate,nu eram prea sigur de raspunsul ei,dar deocamdata nu prea voiam sa o stresez,stiu ca ar fi in stare sa ma arunce pe geam. Heh asa era iubita mea sexy si periculoasa. Buna combinatie nu? Asa ziceam si eu.
-E okei iubita,poate trebuie sa te odihnesti.
Am sarutat-o pe frunte,era atat de bine sa o stiu in bratele mele,sa o stiu a mea.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 EmptyLun Ian 16, 2012 12:31 pm

Ofta incet.Ar fi vrut sa ii spuna cum se simtea in acel moment , dar nu putea se simtea mult prea aiurea.Se ridica incet privindu-l si sarutandu-l scurt.
-Merg sa ma intind iubire.sopti.
Se indrepta spre camera ei oftand.O durea tot corpul si vroia sa isi revine si nu stia de ce nu reuseste.Stia ca il ingrijora mai mult , prin felul in care se purta acum si il ranea , dar parca o luase razna.Vroia sa isi revina.
Intra in camera ei , rezemandu-se de perete rece si lasandu-se in jos.Isi inchise incet ochii , incercand sa isi dea seama ce era defapt cu ea.Parca nu era normala , dar era ceva mai adanc de atat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 9 Empty

Sus In jos
 
Knock at the devil's house
Sus 
Pagina 9 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Foolish Games :: Campus. :: Casele. :: Casa Vampirilor. :: Welcome to the madhouse-
Mergi direct la: