Foolish Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Knock at the devil's house

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 2:39 pm

Am marait si m-am miscat mai repede,buzele mele lingand muscand si sugand acelasi loc din gatul ei.
Eram mai excitat ca niciodata si gafaiam in timp ce miscarile mele deveneau nebunesti ea cerand mai mult si mai mult.
Ii dadeam asta cu cea mai mare placere,dat fiind ca eram mai mult decat orbit de toate sentimentele ce ma invaluia acum.
Ma miscam poate imposibil de el si simteam ca nu e de ajuns,simteam ca nu eram indeajuns de aproape de ea,o strangeam in brate tare,si buzele mele le saratuau pe ale ei si totusi nu eram atat de aproape,era o placere sora cu nebunia.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 2:42 pm

Gemea mai adanc si mai excitand.O innebunea pur si simplu.Il iubea si ii cerea mai mult desi nu stia de unde ii cerea ea asa ceva.O excitase atat de rau si il vroia ,desi il avea deja.Gemea in continuare avand capul pe spate si mainile in parul lui facute pumn , strangandu-si mai mult picioarele pe talia lui.Era nebuuna , dar nu ii pasa chair deloc.Il iubea si asta era tot ce conta pentru ea.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 2:57 pm

M-am miscat in ea la un moment dat incredibil de nebunesc,pentru ca simteam patul cum se zgaltie,eram incredibil de exicitat si maraim ala fiecare cinci secunde.
Cand am terminat odata cu ea i-am marait numele si m-am trantit pe pat langa ea,gafaiam,si aproape ca nu mai vedeam bine,cred ca fusese cea mai nebuneasca partida din viata mea.
Sentimentele mele pentru ea combinata cu placerea nebuneasca reactionasera ca un drog pentru mine.
Un drog al naibii care imi producea dependenta,ea imi producea dependenta.
-Te iubesc micuto!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 2:59 pm

Isi puse capul pe pieptul lui , ghemuindu-se in bratele lui zambind incet.
-Si eu te iubesc iubitule.sopti dulce.
Fusese incredibil , stia ca si el simtea la fel.Era in al noulea cer si nu o deranja cu nimic ca facuse dragoste cu el.Era fericita si era doar a lui si asta nu se va schimba niciodata.Il iubea la nebunie si nu regreta acest lucru chiar deloc.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 3:12 pm

Am adormit zambind cu ea in bratele mele,si am stiut ca acum sunt intradevar un barbat implinit. Imi adoram iubita,si tot ce conta acum era ea.
Daca cineva in viata lui mizera indraznea sa se ia de ea,se lua automat de mine si atunci o incurca rau.
Am strans-o mai tare in brate,si am invelit-o cu cearsaful,apoi mi-am permis sa dorm.
Dimineata se ivii printre perdele de la fereastra,insa nu aveam nici un gand,de a am trezii,tot ce voiam era sa stau cu ea.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 3:15 pm

Isi ascunse chipul in pieptul lui zambind incet si continuand sa doarma mai departe.Se simtea enorm de bine langa el si nu vroia nimic mai mult decat sa raamana cu el , pentru totdeauna.
Nu vroia nimic mai mult il iubea si asta era tot ce conta pentru ea.Incepu sa isi plimbe incet mainile pe pieptul sau .
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 3:27 pm

Am zambit si i-am prins mana impletindu-mi degetele cu ale ei. Era atat de calda pentru mine,pentru un om poate era prea rece,insa pentru mine era atat de calda,incat imi facea inima de gheata sa se topeasca.
-Buna dimineata si tie iubito.
M-am intors catre ea si i-am mangait fata atat de fina,mi-am apropiat de ea si i-am caputrat buzele intr-un sarut moale. M-am desprins de ea inainte sa mai facem ceva si m-am ridicat din pat.
-Cafea mi amore?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 3:32 pm

Ii raspunse la sarut , privindu-l cald.
-Da suna perfect mi amore.spuse chicotind incet.
Inca era somnoroasa , dar dimineata aceea era perfecta ca si noaptea trecuta.Se ridica incet , luandu-si lenjeria intima pe ea si peste tricoul lui zambind dulce.
-Mi amore iti confisc tricoul.spuse zambindu-i dulce.
Zambi incet privinu-l si sarutandu-l din nou scurt pe buze si nu se mai satura de asta.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 3:39 pm

M-am uitat la el uimit,imi aduceam aminte ca era rupt...sau nu?
-Ei bine ma uimeste ca nu e rupt,deci poti sa il pastrezi iubire.
Am chicotiti si am fugit in bucatarie inainte sa o mai iau odata,si am pus apa pentu cafea,in acelasi timp am vazut si bolul de popcorn pe masa din sufragerie si am alergat spre ea.
-Ahh aici erati,miamii!
Am luat bolul cu mine si mancam din ele,in timp ce asteptam ca apa pentru cafea sa fiarba.
-Stii,iubire popcornul asta produce dependenta,dar nu mai mare ca tine!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 3:41 pm

Intra in bucatarie , asezandu-se pe masa si incepu sa rada.
-Nu am vrut sa rup blugi si m-am prins si eu ca popcornul provoaca dependenta.spuse razand si scotand limba la el.
Se puse picior peste picior , simtindu-se extrem de bine si fericita.Nu se mai simtise asa de ceva vreme si asta doar datorita lui.
-Ehh am stiut eu aseara de ce las tricoul intact . continua razand incet.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 3:49 pm

Mi-am dat capul pe spate si am inceput sa rad ca disperatul,asa deci iubita mea malefica planuise sa nu rupa tricoul ca sa il ia pe ea a doua zi,binne o tin eu minte.
Am facut cafeaua si o ceasca i-am dat-o ei. M-am asezat pe un scaun in fata ei si am luat o inghititura din ceasca mea. Era tare exact asa cum imi placea,am scos sticla de wisky din suportul ei de pe masa,si am pus o picatura in ceasca. Asa era perfecta.
-Asa deci huh? Ai planuit sa imi furi tricoul inca de la inceput ai?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 3:53 pm

Ii lua stricla de wiski din mana si isi puse doar putin in cafea zambind dulce , avand un picior pe piciorul lui.
-Iubitule obisnuieste-te sunt malefica si asta nu se va schimba niciodata.spuse razand incet si scoase limba la el.
Lua cateva guri din cafea zambind si o aseza pe masa langa ea privindu-l.Ii iubea tricoul si pe el bineinteles , dar ii placea sa il enerveze.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 4:06 pm

Am oftat,avea asa o placere sa enerveze oamenii,de nu am vazut in viata mea .M-am ridicat de la masa cand am terminat cafeaua si am aruncat ceasca in giuveta,am luat bolul de popcorn si am tras-o si pe ea dupa mine.
-Haide azi nu am chef de nici o iesire,vreau o movie day,si avem destul popcorn.
Am ranjit malefic si am bagat "The final Destination" si m-am aruncat pe canapea punand bolul pe masa.
-Hai ce mai astepti,vin-o incoa!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 4:10 pm

Chicoti incet , terminandu-si cafeaua si lasandu-se tras de el.Se aseza langa el punandu-si picioarele peste picioarele lui si zambi cald.
-Suna bine toata ziua doar cu tine .spuse zambind si il saruta dulce.
Zambi in continuare , privind televizorul si avand capul in scobitura gatului au pastrandu-si zambetul pe buze.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 4:20 pm

Am reusit sa iau si bolul de popcorn de pe masa si mancam popcorn cu ea in brate uitandu-ma la chestia aia care se uita film de groza.
Nu ma prea impresiona,se vedea de la o posta ca este sange fals,iar actorii care tipau ma faceau sa rad,erau atat de falsi incat ma intreb cum dracu au luat ei rolul ala in film?
Mi-am mai bagat un pumn de popcorn in gura si cand am terminat de mestecat,am pufnit.
-Iti vine sa crezi ca astia chiar au luat rolurile?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 4:23 pm

-Eu ma descurc mai bine.spuse razand incet.
Nu ava chef de nimic in acel moment , doar sa stea cu el.Si totusi era frumos si stia ca actorii nu se descurcau , dar filmul era ok nu stia ce altceva sa mai spuna.Chicoti incet si il privi sarutandu-l incet pe gat , apoi se puse din nou normal fara sa mai faca ceva.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 4:28 pm

Am oftat si mi-am strans mai mult bratul in jurul ei. Din pacate filmul nu era asa cum ma asteptasem dar aveam cea mai buna companie,deci se merita.
-Da totusi e bine ca stau cu tine.
Am depus un mic sarut pe fruntea ei,apoi mi-am mai indesat un pumn de popcorn in gura.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 4:33 pm

-Iubire , poate te inneci.spuse chicotind incet.
Incepu sa isi traca unghile pe pieptul sau , mai mult din plictiseala.Filmul nu era cine stie ce , asa ca isi gasea ea total alta ocupatie , care nu avea nici o legatura cu filmul , ceea ce ei bine nici nu prea o interesa ce are sau ce nu are legatura cu filmul.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 4:38 pm

Ea chiar nu putea sa stea cuminte. Am chicotit si am mai bagat un pumn de popcorn. Dupa ce l-am inghitit m-am intros spre ea.
-Mrrwar,tu chiar nu poti sta cuminte nu'i asa pisicuto?
Am ras si am sarutat-o usor apoi m-am intors catre film,totusi actiunea era interesanta pacat ca actori stricau povestea.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptySam Ian 14, 2012 4:41 pm

-Nu si filmul nu ma pasioneaza , asa ca trebe sa imi gasesc alta ocupatie.spuse razand incet.
Ii raspunse la sarut , continuand sa se joace pe pieptul sau cu unghile.Nu avea nimic mai bun de facut , desi stia ca el nu va rezista mult pana ce nu ii va opri mana.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptyDum Ian 15, 2012 7:15 am

Am chicotit si i-am lasat mana acolo,nu ma deranja,atata timp cat nu se lua de popcorn-ul meu desigur. Bolul meu inca mai avea,dar stiam ca asta se va termina repede si ca va trebuii sa imi fac altul. Firar si stiam eu de ce trebuia sa angajam o menajera,mi-e cam lene sa ma ridic din locul meu pentru a face alta punga.
-Stii poate ca am face bine daca am angaja o menajera!
Am chicotit.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptyDum Ian 15, 2012 7:22 am

Chicoti incet privindu-l.
-Ca sa iti faca tie popcorn sau? intreba curioasa si razand incet.
Continua sa isi plimbe unghile pe pieptul sau , stand chiar confortabil in bratele lui.Zambi usor amuzata si luandu-i bolul cu popcorn din mana razand si privindu-l inocenta.
Chiar se distra sa nu ii dea pace , sa se joace cu el si mai ales ca se ridica avand bolul in mana.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptyDum Ian 15, 2012 7:37 am

-Da ca sa imi faca popcorn,pentru altceva te am pe tine.
Am ridicat din sprancene malefic si am prins-o de par apropiindu-i capul de al meu,mi-am zdrobit buzele de ale ei,si mainile ei s-au dus dupa gatul meu,totul era atat de nou pentru mine incat ma deruta.
Cand m-am desprins de ea,mi-am luat innapoi bolul si mi-am mai bagat un pumn de popcorn in gura.
-Da clar avem nevoie de o menajera pentru a face popcorn! Adica nu ma pot dezlipii de tine.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptyDum Ian 15, 2012 7:41 am

Ii raspunse la sarut zambind incet si muscandu-l incet de buza.Ii lua iar popcornul.
-Iubire ma-m plictisit.spuse oftand incet punand bolul de popcorn pe masuta.
Isi lasa capul pe umarul lui muscandu-l usor de gat si incepand sa il sarute incet.Nu se putea abtine , era innebunita dupa el si ii placea lucru acesta.
Zambi incet si continua sa il sarute , bagandu-si putin unghile in pieptul sau.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 EmptyDum Ian 15, 2012 7:50 am

Mi-am pus mainile pe talia ei si am tras-o in bratele mele,picioarele ei fiind intr-o palte si alta a taliei mele.
Am sarutat-o mainile mele strangandu-se mai mult in jurul ei si limba mea masandu-i usor limba ei. Experimentam ceva nou,si asta imi placea la nebunie.
-Ah da? Si ce ai vrea sa facem iubire?
Mainile mele urcau si coborau pe spatele ei,continuand sa o privesc in ochi,pur si simplu nu imi puteam lua ochii de la ea,era domninta mea nu?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 8 Empty

Sus In jos
 
Knock at the devil's house
Sus 
Pagina 8 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Foolish Games :: Campus. :: Casele. :: Casa Vampirilor. :: Welcome to the madhouse-
Mergi direct la: