Foolish Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Knock at the devil's house

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 2:51 pm

Am ridicat sprancenele la ea si i-am dat picioarele la o parte de pe mine ridicandu-ma. M-am uitat intens la ea si am zambit.
-Nu mami,doar ca vezi tu,pe cat sunt eu de excitat,pe atat esti tu de frustrata ca nu intru in jocul tau. Aa ca dominta scuza-ma dar merg sa ma culc.
Stiu ca fusesem dur,dar ii platisem cu aceeasi moneda.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 2:54 pm

Ramase pe canapea privindu-l urat.Bine.Daca el avea de gand sa joace asa putea sa ii faca jocul si va fi mult mai dura ca el.Avea de gand sa il faca doar sa o priveasca fara sa o atinga prea mult sa il innebuneasca la fel cum facuse el cu ea.
Dadu usor din umeri , aratandu-i ca nu vroia neaparat sa se culce cu el si dadu drumul la televizor incepand sa il butoneze aiurea.In sinea ei ii venea sa il injure nu gluma , dar se abtinea pe cat posibil.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 3:09 pm

Mi-am dat ochii peste cap si am luat chitara indreptandu-ma spre camera mea. Cand am ajuns am pus chitara innapoi in geanta ei si apoi m-am trantit in pat punandu-mi mainile sub cap.
Ziua de azi fusese pertotal mai mult de cat bestiala,daca stau sa scad ce s-a intamplat acum cateva secunde. Dar ma rog ma enervase si nu prea mai tin cont de ce zic cand sunt nervos.
Am oftat si am inchis ochii ascultand natura ce se vaita din nou din cauza unei furtuni. Adoram furtunile exprima ce este in sufletul meu. Daca aveam unul.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 3:16 pm

Se ridica intr-un final , stiind ca se comportase ca o curva.Se indrepta spre camera lui , oprindu0se in usa si privindu-l.
-Imi pare rau..m-am comportat ca o tarfa.spuse zambind incet si usor jenata.
Chiar se simtea prost pentru cum se comportase , dar nu stia de ce o facuse.Parasi camera , intrand in camera ei si se aseza pe pervazul rece privind afara ganditoare.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 3:48 pm

Am oftat si m-am ridicat din pat. M-am dus spre ea si am luat-o in brate strangand-o protector. Era atat de draguta cand se simtea vinovata,nu prea imi placea sa o vad asa.
-Micut-o nu esti o trafa,doar ca te-ai lasat prea mult purtata de val.
I-am sarutat fruntea si am luat-o in brate asezandu-ma cu ea pe pat. Ne-am invelit si am stins lumine din camera.
-Acum micut-o,la somn!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 3:50 pm

Zambi , cuibarindu-se la pieptul sau si inchizandu-si ochii.Deageaba ii spunea el ca nu era o tarfa , ca ea tot asa se simtise orice ii spusese.
-Noapte buna.ii sopti .
Statea cu capul in scobitura de la gatul sau , simtindu-se extrem de bine la el in brate.Ura cand se simtea vinovata , dar barbatul trebuia sa se simta flatat ca ea foarte rar se simtea asa.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 3:54 pm

Am strans-o mai tare in brate si am inchis ochii,cred ca asa puteam sa dorm bine,cu ea in bratele mele ma simteam implinit.
Nu stiam cand si cum dracu se intamplase asta,dar ma indragostisem de domnita din bratele mele,asa perversa cum era ea.
-Noapte buna domnita mea.
Am zambit si somnul ma curpinse mai rapid ca niciodata.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 3:56 pm

Adormise intr-un final , dar nu stia de ce era atat de agitata.Pentru prima data era asa noaptea .incepu sa tremure in bratele lui.Deschise incet ochii si se ridica foarte incet , fara sa il trezeasca.
Era trecut de miezul noptii si ea toata tremura .Intra in baie , privindu-se in oglinda si se lasa sa alunece pe gresia rece.Cineva se juca cu mintea ei si nu ii placea aceast lucru.Isi trase genunchii la piept gemand de durere .O durea capul insuportabil , parca mai un pic si ii exploda.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 4:04 pm

Ca prin vis am auzit pe cineva tipand,si m-am ridica brusc din pat privind in dreapta mea,nu era acolo si m-am dat jos din pat urmandui mirosul.
Era la baie,am ciocanit si nu a raspuns,asa ca mi-am luat inima in dinti si am apasat pe clanta intrand in incapere.
Am gasit-o pe jos cu mainile pe cap gemand. Ce dracu se intampla?
-Micut-o esti bine?
Am ingeununchiat langa ea luand-o in brate,sincer sa fiu nu ma descurcam,nu stiam ce are.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 4:05 pm

Isi musca buzele pana la sange prinzandu-i tricoul in maini.Nu intelegea ce se intampla si parca totul se invartea cu ea in acel moment.
Ce dracu?Acea durere incepuse sa inceteze incet , dar tot o durea si tremura la naibii , parca cineva o batea sau o secase de sange si asta nu era bine.Nu putea sa spuna nimic , muscandu-si atat de tare buzele pana ce simti gustul dulceag al sangelui.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 4:10 pm

La dracu ma speria de moarte,desi dracului eram mort. Tremura in bratele mele mai rau ca o pisica uda,si asta ma facea sa fiu speriat,ma facea sa vreau sa il bat sau sa il rup in doua pe ala sau aia care facuse asta,ca nu pot decat sa ma gandesc ca cineva intrase in mintea ei,sau se juca cu mintea ei,si asta nu imi placea deloc.
-Te simti mai bine?
O intreb cand simt ca tremuratul ei incepe sa scada,o privesc si vad ca are ochii inchsis,miscarea ritmata a pieptului imi indica ca a adormit.
Imi pun mainile sub picioarele ei si o ridic in brate intorcandu-ma in dormitor punand-o pe pat. Speram sa ii treaca mana maine ca altfel nu stiu ce faceam.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 4:13 pm

Adormi intr-un final..defapt lesinase de la acea durere.Auzea acea voce cunoscuta ce se juca cu mintea ei.Se cuibari din nou la pieptul lui , incercand pe cat posibil sa scape de cel ce ii intrase in cap.Se simtea atat de obosita incat chiar nu mai se chinuia sa se trezeasca.Avea mana in jurul lui stand acolo langa el , simtindu-se parca mai bine.
Nu stia de ce sau cum , dar se calmase pe moment ii daduse pace sa doarma linistita.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 4:17 pm

Am adormit si eu intr-un final simtind-o pe ea mai linsitita. Imi era frica si recunosteam asta,nu stiam cine si cum facea asta dar trebuia sa aflu,trebuia sa aflu cine e si sa il distrug.
Nu lasam pe nimeni sa faca rau micutei mele,si daca cineva indraznea sa faca asta,atunci o va patii rau.
Ca si persoana care tocmai o chinuise pe fata mea. Avea sa piara in cele mai neimaginabile chinuri.
Aveam eu grija de asta,si stiam cativa amici care imi erau datori,deci or sa se bage clar pentru mine.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyJoi Ian 12, 2012 4:20 pm

Ofta incet in somn , soptindu-i numele barbatului de langa ea si zambi continuand sa doarma.Acum era calma , ii daduse pace , desi stia cine se juca cu mintea ei.Nu era prima data cand era chinuita psihic , dar fusese mai puternic acum si nu ii venea sa creada.
Stia ca Ty va vrea sa se razbune , dar nu putea sa il lase sa mearga dupa el , era prea periculos.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyVin Ian 13, 2012 10:34 am

Dimineata se intrezarii foarte repede si am cascat ridicandu-ma usor din pat. Am lasat-o pe domnita sa mai doarma tinand cont ce se intamplase noaptea trecuta si am iesit din camera coborand scarile si intrand in buctarie.
Aveam nevoie de o cafea tare si ceva sange . Dar mai intai avea sa imi fac cafeaua. Nimic nu se compara cu combinatie dintre cofeina si sange.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyVin Ian 13, 2012 10:40 am

Dormea mai departe , incepand incet incet sa o doara iar capul.Incerca sa se calmeze , dar nu prea reusi.
,, Te voi innebuni de cap... " auzi o voce , facand-o sa tresara , dar nu reusi sa se trezeasca.
,, Iesi din capul meu Alex... " sopti in gand.
Rasul acela isteric si fantomatic , o facu sa tipe , dar fara sa vrea.Se ridica rapid gafaind si se ruga ca Ty sa nu o fi auzit.Nu vroia sa il ingrijoreze mai rau decat o facuse.Avea de gand sa ii rupa capul lui Alex cat de curand.Nu suporta sa se joace cu mintea ei.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyVin Ian 13, 2012 12:40 pm

Mi-am baut foarte repede cafeaua si am iesit din casa,am vanat cativa elani numai buni si apoi am plecat spre oras. Trebuia sa il vad curand pe Jhon,trebuisa fac niste cautari.
Nu voiam ca domnita mea sa mai pateasca asa ceva,si era timpul sa iau masuri. Nu imi pasa de nimeni atata timp cat nu se lua de cineva la care tineam.
Atunci se putea considera ca si mort.
Cand am ajuns la apartamentul celui mai bun prieten al meu am ciocanit asteptand. Stiam ca avea sa se bucure ca ma vede,si avusesem dreptate.
-Ty omule! Ce bine imi pare sa te vad,cu ce ocazie pe la umilul tau prieten?
Imi spuse el dupa ce deschise usa si mi-am dat ochii peste cap. Era asta de tipic pentru el sa spuna asta,incat ma obisnuisem deja.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyVin Ian 13, 2012 12:48 pm

Simtea cum ameteste si Alex continua sa se joace cu capul ei din ce in ce mai rau.O termina psihic si asta nu era bine.
-Iesi din mintea mea!!! tipa lasandu-se in jus pe peretele rece.
Ii auzea rasul , atat de dispretuitor ca inainte si aparu in fata ei , prinzand-o de gat si ridicand-o , facand-o sa scanceasca de durere.
- Ti-am lipsit? murmura barbatul cu zambetul sau tipic.
- De ce Alex? Tu m-ai facut vampir...de ce te joci cu mintea mea? intreba simtindu-se tot mai slabita.
-Pentru ca te-am iubit , deaia si inca te iubesc.Nu ai ce cauta cu ala , esti a mea.spuse trantind-o pe pat.
Se ridica cu greu , maraind la el si privindu-l rece.
-M-ai inselat.M-ai facut vampir apoi ai plecat cu curvele tale.Ce te asteptai?Sa stau toata viata dupa tine?intreba.
Acesta se enerva mai rau si o prinse iar de gat , privind-o ucigator.
-Stii ca o sa te omor lent.spuse si disparu.
Rozalia se ridica incet din pat , luand-o o durere atat de tare de cap incat incepu sa tipe de durere.Se lasa in jos , rugandu-l pe Alex sa o lase in pace.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyVin Ian 13, 2012 1:02 pm

Jhon fusese dragut si ma ajutase sa gasesc cam toti vampirii cara au abilitatea de a intra in minile oamenilor si a vampirilor deopotriva,si nu erau decat trei in toata lumea. Prin excludere dupa zona singurul care ramesese fusese Alex.
Il stiam pe vampirasul asta de ceva vreme,si aveam niste conturi de reglat,ei bine se pare c acum era timpul sa o fac.
Am plecat de la Jhon si am alergat spre casa in care se afla individul,se pare ca nu era asa ca am inceput sa il urmaresc dupa miros,se pare ca vana acum asa ca l-am luat prin surprindere.
Am alergat spre el luandu-l de gat si trantindu-l de primul copac.
-Asculta bine rahat,iesi din mintea Ayanei acum sau te fac scrum!
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyVin Ian 13, 2012 1:06 pm

Nu mai rezista , odurea atat de rau incat tipatul ei se auzea din cinci in cinci secunde.La un moment dat simti cum camera se invarte cu ea , durerea intentificandu-se si lesina pur si simplu.Il vedea pe Alex , apoi aparu Ty si nu stia ce se intampla.
Era intinsa pe jos in baie , reusind sa se taie la mana cand cazuse , fiind mult mult prea slabita.Parca Alex reusise sa ii ia o parte din putere , facand-o ca un om in acel moment.Sangele se prelingea incet , pe gresia alba .Incerca sa isi revina , dar nu reusea.Nu putea deschide ochii sau sa isi miste corpul.Parca era imobilizata si o durea incheietura.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyVin Ian 13, 2012 1:18 pm

El rase si ochii lui se facura din nou negrii. Era tampit intrase in mintea ei din nou. L-am aruncat in pamant la cincizeci de metrii departare si apoi intr-o secunda am fost deasupra lui muscandu-i gatul.
Era punctul slab al vampirilor,si il omorasem, Eram plin de noroi insa nu asta conta acum.
Am alergat acasa si am simtit miros de sange. La dracu. Am urcat la etaj si am intart in baie gasind-o pe jos cu mana taiata.
Am luat-o de acolo si i-am dezinfectat rana,lasand-o sa se odihneasca,eram mai mult ca sigur ca nu fusese usor.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyVin Ian 13, 2012 1:25 pm

Icni de durere , cand Ty ii dezinfectase rana.Era totul ok acum , nu mai simtea nimic asa ca era mai bine.Il prinse pe Ty de tricou , deschizandu-si incet ochii negri si privindu-l.
-Mersi...sopti usor slabita.
Trebuia sa bea sange , dar nu se simtea in stare in acel moment.Il privi in ochi , stiind ca Alex e mort , simtea asta doar fusese creatorul ei asa ca nu avea ce face in legatura cu asta.
Privi in alta parte si se simtea total aiurea pentru asta.Nu vroia sa spuna ceva gresit si chiar ii parea rau.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyVin Ian 13, 2012 1:28 pm

I-am mangaiat usor obrazul zambindu-i bland, Stiam ca simtise ca il omorasem pe Alex,insa asta era singura solutie. Era singurul mod de al face sa inceteze cu torturile lui. Era cam tampit tipul. Nu il placusem niciodata. Sitam inca de la inceput ca avea o afinitate spre chestii malefice insa nu am luat-o niciodata in seama.
Am scos din geanta mea o punga de sange si am inteapat-o cu paiul dandu-il domnitei. Stiam ca e insetata,si nu riscam sa omoare vre-un om.
Am iesit usor din camera si m-am dus jos in bucatarie sa pregatesc ceva popcorn. Din nou aveam pofta de popcorn,si daca aveam de ce sa nu profit de el?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyVin Ian 13, 2012 1:32 pm

Lua acea punga de sange si o termina in cateva clipe.Se ridica usor ametita , coborand incet scarile si asezandu-se pe masa in bucatarie.
-De unde ai stiut? intreba cu referire la Alex.
Ea stiuse pentru ca na era mai complicat de unde stiuse ea , dar o uimise ca si Ty isi daduse seama atat de repede ca el era in spatele acestor torturi.Nu era prima data cand o tortura psihic si fusese si mai rau , dar de data aceasta aproape ca murise.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 EmptyVin Ian 13, 2012 1:43 pm

Am pus bolul pe masa,si mi-am sprijinit mainile de blatul mesei oftand. Mi-am trecut o mana prin par si am privit-o pe domnita mea. Trebuia sa se odihneasca,dar nu ea batman,batman!
-Pe Alex? Simplu aveam niste afaceri neincheiate cu el,si in plus luand prin excludere persoanele care pot controla mintile altora,el era singurul din zona.
-Jhon m-a ajutat sa il gasesc,si atunci a fost mai usor ca niciodata sa il ucid. A avut tupeu dar persoanele apropiate mie nu se ia nimeni ca iese mort. Si ai dovada.
Eram mai calm ca niciodata,si in popcornu-le era gata am luat punga rasturand-o in bol. Yummy.
-Popcorn?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 6 Empty

Sus In jos
 
Knock at the devil's house
Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Foolish Games :: Campus. :: Casele. :: Casa Vampirilor. :: Welcome to the madhouse-
Mergi direct la: