Foolish Games
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Knock at the devil's house

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyLun Ian 09, 2012 5:20 pm

Se abtinu de la alte comentarii , dar acea dorinta nu ii dadea pace.Nu era normala la ceea ce isi dorea , se dadea practic la un necunoscut pe care il durea chiar undeva daca ea se da sau nu la el.Pufni incet muscandu-si puternic buzele sa nu mai zica o prostie.
Stia ca va mai fi o zi si alta si tot asa , dar atunci de ce nu putea sta calma si sa isi vada de dusul ei in acel moment.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyLun Ian 09, 2012 5:29 pm

Am inchis ochii si am simtit cum somnul ma fura,nu era ca somnul pe care il aveau oamenii,ma ajuta mai mult sa gandesc,sa meditez,deci nu era chiar un somn.
Ziua de azi fusese cat se poate de plina,iar colega mea de casa,era chiar mai draguta decat puteam sa cer,si chiar devenisem prieteni,deci intr-un cuvant o zi destul de buna.
Macar asta dupa ce am cutreierat lumea ca un Cassa Nova,macar atat sa primesc si eu nu? O colega de casa stabila,si o scoala stabila,desi nu vad ce as mai putea sa invat.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyLun Ian 09, 2012 5:31 pm

Iesi intr-un final din dus si ofta incet.Se imbraca , asezandu-se pe patul moale si adormi desutl de repede.
Dimineata isi facu repede simtita prezenta , iar rozalia injura incet , punandu-si perna pe cap si vrand sa doarma mai departe.Spera doar ca colegutul ei de casa sa nu aiba alte planuri sau va ajunge in cel mai rau mod posibil ipotent de mana ei.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyLun Ian 09, 2012 5:35 pm

Dimineata ma prinse la fereastra camerei,nu mai avusesem somn de pe la cinci dimineata asa ca nu prea avusesem ce sa fac,am citit putin am scris,am dat o raita prin padurea de langa casa insa nimic nu ma intea indeajuns de ocupat. Eram prea plictisit.
Am auzit-o pe micuta cum injura si am chicotit,se pare ca nu era prea matinala,de fel nici eu nu prea eram insa acum nici macar nu stiu ce naiba a fost cu mine,era ca si cum nu aveam stare,ca si cum bausem redbull si mie chiar nu imi place tampenia asta.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyLun Ian 09, 2012 5:38 pm

Ahh ura diminetile de orice culoare.Vroia noapte si injura la fiecare doua secunde vrand sa doarma , dar nu mai putea.Se ridica rapid , tragand draperiile si continua sa doarma mai departe.
Adormi intr-un final , dar in mintea aia dereglata a rozaliei aparu Ty , facand-o sa se strambe.Nu intelegea de ce o bantuia in asa hal , cand era in camera de alaturi.
Se intoarse pe partea cealalata continuand sa doarma si injurand din cand in cand , fara un motiv anume.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyLun Ian 09, 2012 5:46 pm

Fata asta era ceva de speriat,injura si ofata odarta la cateva secunde. Ma facea sa rad.
Am iesit din camera si m-am indreptat catre living aruncandu-ma pe canapea deschizand televizorul la volum minim,oricum auzeam foarte bine si asa.
Schimbam canalele mai rau ca orice athtiat dupa TV si am chicotit nu era chiar cea mai frumoasa dimineata dar era una si trebuia sa ma comport ca atare.
Ei bine nu prea puteai asta cand micuta injura de la etaj de mama focului. Presimt ca si ziua asta avea sa fie luunga.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyLun Ian 09, 2012 5:48 pm

Se ridica intr-un final si iesi din camera , dand destul de tare cu usa.Dimineata era cea mai oribila pentru ea.Isi trecu degetele prin parul lung , aranjandu-l si merse direct la bucatarie.Vroia ceva de baut si chiar nu mai conta ce.Lua un pahar si turna in el putin vin rosu , fiind preferatul ei.Se aseza cu fundul pe masa si incepu sa il bea incet avand o privire ucigatoare pe chip si un zambet a dracu de malefic pe buzele rosii.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyLun Ian 09, 2012 5:55 pm

Mi-am dat ochii peste cap cand am auzit-o trantind usa apoi zburand catre bucatarie. Se pare ca ne trezisem cu fata la cearsaf azi.
Am chicotit si am schimnbat canalele,ea era atat de amuzanta incat nu prea ma puteam abtine era ca si cum totul complota impotriva ei la ora asta.
Sau cel putin asa credea ea. Dimineata mea chiar era buna. Cat despre a ei nu prea puteam spune prea multe.
Era clar cat de indispusa era la ora asta.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyLun Ian 09, 2012 5:58 pm

Termina destul de repede vinul si spala paharul , parca simtindu-se mai bine acum.Intra in living si se aseza langa el pe canapea privind plictisita si somnoroasa canalele.Inca mai vroia sa doarma , dar stia ca nu avea nici cea mai mica sansa sa o faca si o enerva lucru acesta.
Ura diminetile si tacea ca sa nu spuna o prostie cum avea obiceiu la ore de genul.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyLun Ian 09, 2012 6:02 pm

Imi era atat de greu sa ma controlez sa nu rad,arata atat de sexy enervata incat imi venea sa sar pe ea. Rusea sa scoata din mine latura perversa. Ahh ei bine avea sa vada ea dar nu azi,si mie imi placea sa ma joc.
Am continuat sa schimb canale,pana cand imi adusesem aminte ca nu o salutasem,la ce stare avea cred ca imi dadea cu ceva in cap.
-Buna dimienata Domnita.
Nu cred ca era prea buna,dar eu ma tineam mereu de politeturi si nu prea aveam de gand sa ma las de chestia asta.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 3:43 am

Isi intoarse privirea spre el oftand incet si schita un zambet.
-Mdea..buna dimineata.murmura cu jumatate de gura.
Ii era atat de somn si habar nu avea de ce , ura cand patea chestii de genul , dar nu avea ce face.Ofta incet si il privi pastrandu-si acel zambet schitat pe chipul ca de piatra.
Habar nu avea ce era cu ea , dar diminetile erau groaznice , cel putin pentru ea.Ar fi vrut sa mai doarma , dar nu mai avea nici o sansa asa ca excluse aceasta idee.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 3:54 am

Domnita mea chiar era intoarsa pe dos,ei bine cred ca va trebuii sa am grija cum ma comport azi,daca nu vreau sa fac o excursie afara pe geam aruncat de ea bine inteles.
Am chicotit si m-am ridicat de pe canapea indreptandu-ma spre bucatarie aveam o pofta de cafea desii stiam ca nu aveam nevoie de ea.
In cateva secunde era gata si am pus intr-o cana,apoi m-am oprit in mijlocul bucatariei,si daca voia si domnita mea?
-Micut-o vrei si tu putina cafea?
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 3:56 am

Statu putin pe ganduri cand acesta o intreba , dar pana la urma tot un drac era daca bea sau nu cafea , avea sa ii faca doar dimineata mai dulce.
-Da , te rog.spuse.
Chiar daca era intoarsa pe dos acum , tot nu se prea lua de el ca nu ii facuse nimic , ceea ce era in avantajul lui sa nu zboare pe geam din cauza rozaliei.Chicoti la acest gand , imaginandu-si cum acesta pica direct de pe geam si isi lasa capul pe spate inchizandu-si ochii.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 4:03 am

Mi-am dat ochii peste cap la tonul ei morocanos si am mai facut o cafea si pentru ea,trebuie sa recunosc in situatiii criticice trebuie sa te pui bine cu dusmanii,in dimineata asta fiind micuta din living care privea televizorul fara nici un fel de inflexiune.
Am intrat si eu in camera si am pus cana ei de cafea pe masuta din fata mea,apoi m-am asezat si eu pe canapea langa ea cu cana de cafea in mana.
Am inspirat adanc mirosul cafelei din cana si am luat i inghititura se simtea atat de bine,incalzea pentru moment corpul meu de gheata.
-Ador cafeaua.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 11:14 am

-Si eu.spuse chicotind incet, parca simtindu-se mai bine acum parca cu cafeaua in mana.
Zambi usor scotand limba la el si luand cateva guri din cafea pastrandu-si zambetul pe buzele rosii.
Ehh iubea cafeaua , dar nu bea prea des , fiind mai tot timpul plecata ,, dar cand prindea ocazia bea cafea.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 12:01 pm

Am zambit si am mai luat o inghititura din cafeaua mea,care era ce'i drept mai tare ca a ei,insa pusesem si putin whiksy,nu ma puteam abtine.
Am oftat de placere la gustul un pic intepator al cafelei,uite asta numeam eu o dimineata buna,si aveam optimismul necesar sa cred ca asa fa vi si pe parcusul zilei.
-Ai ceva in cap?Ce facem astazi micut-o?
Am ridicat din sprancene lasandu-ma mai mult pe canapea privind-o,era atat de artagoasa azi ca eram mai mult ca sigur ca excursia pe geam era deja rezervata pentru mine.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 12:07 pm

-Habar nu am , orice e bine numai sa nu mai stau in casa.spuse scotand limba jucausa la el si privindu-l.
Inca mai avea acea privire ucigatoare , dar era putin mai blanda pana la urma.Zambi incet si ii astepta raspunsul.
Chiar nu avea idei ce sa faca , dar uneori ii veneea sa faca orice sa nu mai stea asa si sa nu mai faca absolut nimic.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 12:15 pm

Iar lasa deciziile pe capul meu? Uram cand face asta. Adica eram eu babac dar asta nu insemna ca tre sa lase mereu deciziile pe seama mea.
-Pai nu stiu,ce zici de tenis? Sau volei?
Continuam sa sorb din cana mea privind televizoru,toate emisiunile erau de rahat asa ca niciodata nu ma oboseam sa ma uit atent la vre-o emisiune mai mult de cinci secunde asa ca tot ce faceam era sa privesc imaginile fara sa captez "informatiile".
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 12:18 pm

Isi puse picioarele in bratele lui zambind dulce si atragator in acelasi timp.
-Mergem la lacul de langa padure?intreba privindu-l atenta.
Avea chef sa stea la cascada , unde era liniste si aveau sa fie doar ei doi.Nu il mai suporta in felul in care se comporta , ea era in limba dupa el , ceea ce ei bine nu era tocmai posibil ca doar ce il cunoscuse , dar totusi .Pufni incet continuand sa isi bea in liniste cafeaua , avea de gand sa il lase pe el sa se dea la ea , ca se cam plictisise sa preia tot ea initiativa.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 12:58 pm

Era o idee buna si lacul,daca e voia eu nu aveam nimic impotriva,m-am ridicat de pe canapea si m-am dus in dreptul ei.
Am luat-o rapid de mana si am ridicat-o la nivelul meu,buzele noastre erau foarte aproape unele de altele,si aproape ca o sarutam.
-Ei bine daca tu vrei acolo,atunci la lac mergem!
I-am zambit si am pus-o in spatele meu in timp ce am iesit din casa,am inceput sa alerg spre lac,simteam aeru ce imi imbata fata si am zambit.
Presimt o zi mai mult decat buna.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 1:00 pm

Vru sa spuna ceva , dar nu mai apuca nimic el apropiindu-se de ea , apoi o lua rapid facand-o sa ramana usor uimita.
-Stii trebuia sa ma schimb , da tot aia.spuse tinandu-se de el.Isi lasa barbia pe umarul sau oftand incet si privind inainte zambind dulce , cum avea obieiu.Se simtea ok in acel moment , ceea ce era cam anormal cand venea vorba de ea , dar nu mai conta chiar deloc.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 1:07 pm

Continuam sa alerg zambind,iar cand am ajuns am lasat-o usor pe patura de iarba ce se intindea pe langa lac.
Era frumos aici,mereu imi placuse,nu era prima oara cand stateam prin zona,dar faceam pauze decate trei patru decenii ca sa nu se banuiasca ceva.
-Heh ce zici innotam? Cu haine adica,stiu ca nu te-ai schimbat!
Am chicotit si mi-am dat tricoul jos ramanand doar in blugi si m-am aruncat in apa,nu era foarte rece dar nici foarte calda.
Era perfecta pentru o balaceala.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 1:09 pm

Chicoti incet si isi dadu maieul jos , ramanand in sutineul negru sarind cu boxerii pe ea in apa zambind.Era numai buna, cel putin pentru ea.Nu era nici rece nici calda , perfecta.
Se rezema de pietrele ce faceau cascada zambind incet si inchizandu-si pentru cateva clipe ochii , simtindu-se extrem de bine si calma pentru prima data in acel moment.
Sus In jos
Tyler Brooks

Tyler Brooks


Mesaje : 117
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 1:17 pm

Am innotat usor aducandu-mi aminte de tineretile mele si m-am bucurat de apa calduta. Am simtit-o si pea cand a intrat in apa,si m-am indreptat spre ea corpul meu alunecand ca pestele.
Am tras-o de picioare in apa,si m-am indepartat de ea,stiam ca avea sa faca ca taifunul,dar cam asa era felul meu de a spune ca imi place. Adica la propriu.
Si tocmai cred ca am incurcat-o.
Sus In jos
Ayane Black

Ayane Black


Mesaje : 120
Data de inscriere : 29/12/2011

Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 EmptyMar Ian 10, 2012 1:52 pm

Simti cum este trasa de picioare si marai intrand cu capul in apa.Iesi la suprafata , privindu-l urat si lipindu-se la prorpiu de el si scotand limba bagandu-l cu capul in apa.
-Ai chef de joaca?intreba pe un ton pervers privindu-l.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Knock at the devil's house   Knock at the devil's house - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Knock at the devil's house
Sus 
Pagina 3 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Foolish Games :: Campus. :: Casele. :: Casa Vampirilor. :: Welcome to the madhouse-
Mergi direct la: